logo

 

fgfacebooktwitter

isveren

Hata
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::mkdir: Bad response
  • JFTP::chmod: Bad response

İş ve sosyal güvenlik, çalışma hayatı, işçi işveren ilişkileri ile ilgili mevzuat sorularına ilişkin bilgi verilmesi, mevzuat değişikliklerinde insan kaynakları ve personel biriminin bilgilendirilmesi ve değişikliklere ilişkin teblig genelge ve sirküler gönderilmesi. 

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

* 5510 sayılı Yasa Ve İlgili Mevzuata Uygunluk Denetlemeleri Ve Raporlama

* 4857 sayılı Yasa Ve İlgili Mevzuata Uygunluk Denetlemeleri Ve Raporlama  

* İşyeri kayıtları, özlük dosyaları ve şirket tarafından kullanılan yönetmelik, prosedür, sözleşme, belge ve diğer formlarla ilgili olarak iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı çerçevesinde hazırlanması,

BORDROLAMA HİZMETLERİ

* Personel Bordro Hizmetlerinin verilmesi (Yasal zorunluluklar ve Şirket Yönetimi‘nin politikaları ve gizlilik çerçevesinde aylık olarak bordronun yapılması ve kayda alınması),

* Personel ücret bordrolarının Vergi Usul, İş ve SGK kanunlarının ışığında hazırlanması.

İNSAN KAYNAKLARI YAPILANDIRMA

Firmaların temel sermayesi, kendi kurum kültürlerine uygun insan kaynağının oluşturduğuna ve kurumların başarısının insana dayandığına inanıyor; insan kavramı ve onunla ilgili planlama ve yönetim çalışmalarına önem veriyoruz. Sunduğumuz Personel Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı ile firmanızın insan kaynakları ihtiyaçlarını kısa ve etkin süreçlerle çözmekteyiz.

Personel Seçme ve Yerleştirme “Zamanı Geri Getirme Gücü Olmayanlar İçin’’ Personel seçme ve yerleştirme, firmalar için zaman alan ve uzmanlık isteyen kapsamlı bir çalışmayı gerektirir. İKPLATFORM, sizin için bu faaliyetleri üstlenerek kurum kültürünüze en uygun adayı kazandırır.